Płyn do dezynfekcji SOL CLEAR SMART 5L Zobacz większe

Płyn do dezynfekcji SOL CLEAR SMART 5L

Nowy produkt

KONCENTRAT 1:10

Więcej szczegółów

145,00 zł brutto

Więcej informacji

Sol Clear Smart to specjalistyczny produkt w postaci koncentratu przeznaczony do dezynfekcji i mycia solariów, preparat w postaci płynu. Wykazuje działanie bakteriobójcze i grzybobójcze.

Płyn może być stosowany do powierzchni pokrytych płytkami ceramicznymi, powierzchniami nietekstylnymi, płytami akrylowymi. Sol Clear Smart doskonale dezynfekuje maty podłogowe, okulary solaryjne, zagłówki. Płynem można dezynfekować powierzchnie i przyrządy wykonane z metalu, takie jak klamki, poręcze, różnego typu uchwyty.

Roztwór roboczy przygotowany z koncentratu Sol Clear Smart zachowuje swoje właściwości aż przez 14 dni. To pozwala na przygotowanie roztworu za jednym razem w większej ilości. Dzięki temu łatwo zaoszczędzić czas.

  • Cechy produktu:koncentrat,do profesjonalnego użytku,łatwe przygotowanie roztworu roboczego,wydajny,skuteczne działanie przy stężeniu 10%,szerokie zastosowanie,bakteriobójczy i grzybobójczy,skuteczność roztworu roboczego zachowana przez 14 dni.Sposób zastosowania:

Sol Clear Smart to preparat w postaci koncentratu. Do dezynfekcji powierzchni stosuje się roztwór 10%. Aby uzyskać roztwór o stężeniu 10% należy odmierzyć 100 ml koncentratu i dodać go do 900 ml wody. Tak przygotowanym roztworem należy pokrywać powierzchnie za pomocą spryskiwacza. Równomiernie zwilżoną powierzchnię należy pozostawić na jedną minutę. Po upływie jednej minuty należy wytrzeć powierzchnię czystą i suchą ścierką lub ręcznikiem papierowym.

Wobec przedmiotów wodoodpornych zaleca się zanurzyć przedmioty na jedną minutę w roztworze.

Roztwór roboczy należy zużytkować w ciągu 14 dni.

  • Skład produktu:

Substancje czynne: chlorek didecylodimetyloamonu (DDAC), WE: 230-525-2, CAS 7173-51-5 [zaw. 40 g/ kg]; kopolimer (bisiminoimidokarbonylu, chlorowodorek heksametylenu), (iminoimidokarbonylu , chlorowodorek heksametylenu) PHMB (1600: 1.8) (chlorowodorek poli (heksametylenobiguanidu) o średniej liczbowo masie cząsteczkowej (Mn) wynoszącej 1 600 i średniej polidepresyjności (PDI) wynoszącej 1,8)) WE: nie dotyczy, CAS 27083-27-8/32289-58-0: [zaw. 12,5 g/ kg]