Nowy Wild Tan Wild Accelerator 10SZT Zobacz większe

Wild Tan Wild Accelerator 10SZT

Nowy produkt

37,00 zł brutto

Więcej informacji

 • Wild Tan Wild Accelerator Przyspieszacz Z Kwasem Hialuronowym 15ml

  Balsam do opalania o szybkim działaniu nawilżającym i brązującym. Kwas hialuronowy poprawia strukturę skóry, zapewniając jej intensywne nawilżenie i równowagę.

  Zapach: Hawaii flower

  Pojemność: 15ml

  Kolagen

  Jedno z najważniejszych białek w naszej skórze. Odpowiada za jędrność i sprężystość skóry. Podane zewnętrznie w kosmetyku działa świetnie nawilżająco, wygładzająca i zmiękczająco. Tworzy na powierzchni skóry niewidzialną, hydrofilową powłokę o zdolności poprawy napięcia skóry. Własności te sprawiają, że kolagen doskonale sprawdza się jako składnik przeciw-starzeniowy, poprawiający wygląd skóry i zmniejszający widoczność zmarszczek.

  Kwas hialuronowy

  Kwas hialuronowy  pomaga przedłużyć idealny wygląd skóry. Poprawia, a nawet przyspiesza gojenie się ran, jak również zmniejsza już istniejące blizny.  Pełni funkcję naturalnego filtra, który osłania warstwę rogową naskórka przed wnikaniem w nią substancji z zewnątrz. Pełni też ważną rolę funkcjonalną, ze względu na swoją zdolność do wiązania wody, utrzymuje on właściwy stopień nawilżenia skóry.

  Tyrozyna

  Aminokwas niezbędny do prawidłowego przebiegu procesu powstawania barwnika w skórze. Dostarczony w kosmetyku jest niczym katalizator melanogenezy (reakcji powstawania melaniny). Jeden z najbardziej znanych, bezpiecznych i skutecznych aktywatorów opalania stosowanych w kosmetologii.